Palvelu on tarkoitettu terveytensä kannalta riittämättömästi liikkuville
Katso: Liikkumisen suositukset, UKK-instituutti 


Varaa henkilökohtainen aika kuntasi liikuntaneuvojalta


Liikuntaneuvoja

Pyry Liikkanen 
puh. 040 199 1779 pyry.liikkanen@hamina.fi  

Lisätietoja Haminan liikuntaneuvonnasta tästä



Liikuntaneuvoja

Sanna Holopainen 
puh. 040 809 8095 sanna.1.holopainen@kotka.fi

Lisätietoja Kotkan liikuntaneuvonnasta tästä


Liikuntaneuvoja 
Virolahti-Miehikkälä

Essi Ahokas
puh. 040 1992189
essi.ahokas@virolahti.fi

Lisätietoja Kaakon kaksikon liikuntaneuvonnasta tästä


Liikuntaneuvojat

Eila Vanhala
puh. 020 615 7625 eila.vanhala@kouvola.fi

Johanna Partanen
puh. 020 615 8248
johanna.partanen@kouvola.fi

Heidi Haapiainen (lapset ja nuoret), puh. 020 615 6374
heidi haapiainen@kouvola.fi

Lisätietoja Kouvolan liikuntaneuvonnasta tästä


Liikuntaneuvoja

Lotta Richter
puh. 050 5354199  
lotta.richter@pyhtaa.fi

Lisätietoja Pyhtään liikuntaneuvonnasta tästä