Varaa henkilökohtainen aika oman kuntasi liikuntaneuvojalta

Huom! Palvelu on tarkoitettu terveytensä kannalta riittämättömästi liikkuville. Katso: Liikkumisen suositukset, UKK-instituutti 


Liikuntaneuvoja

Pyry Liikkanen 
puh. 040 199 1779 pyry.liikkanen@hamina.fi  

Lisätietoja  tästä

Liikuntaneuvojat

Minna Koskimies-Nikkinen 
Puh. 040 619 7704  
minna.koskimies-nikkinen@kotka.fi

Suvi Luoto
P. 040 515 2758
suvi.luoto@kotka.fi

Lisätietoja tästä


Liikuntaneuvoja 

Lotta Riihimäki
puh. 040 199 2189
lotta.riihimaki@virolahti.fi

Lisätietoja tästä

Liikuntaneuvojat

Eila Vanhala, ikääntyneet
puh. 020 615 7625 eila.vanhala@kouvola.fi

Johanna Partanen, työikäiset
puh. 020 615 8248
johanna.partanen@kouvola.fi

Heidi Haapiainen, lapset ja nuoret puh. 020 615 6374
heidi haapiainen@kouvola.fi

Lisätietoja tästä

Liikuntaneuvoja 

Emmi Soinisalo  
puh.  050 5354199
emmi.soinisalo@pyhtaa.fi

Lisätietoja  tästä

Linkki sähköiseen ajanvaraukseen: https://vello.fi/pyhtaankuntaliikuntaneuvonta/