Palvelu on tarkoitettu terveytensä kannalta riittämättömästi liikkuville
Katso: Liikkumisen suositukset, UKK-instituutti 


Varaa henkilökohtainen aika kuntasi liikuntaneuvojalta


Liikuntaneuvoja

Pyry Liikkanen 
puh. 040 199 1779 pyry.liikkanen@hamina.fi  

Lisätietoja Haminan liikuntaneuvonnasta tästä



Liikuntaneuvoja

Minna Koskimies-Nikkinen (vs)
Puh. 040 619 7704  
minna.koskimies-nikkinen@kotka.fi

Lisätietoja Kotkan liikuntaneuvonnasta tästä


Liikuntaneuvoja 
Virolahti-Miehikkälä

Lotta Richter
puh. 040 199 2189
lotta.richter@virolahti.fi

Lisätietoja Kaakon kaksikon liikuntaneuvonnasta tästä




Liikuntaneuvojat

Eila Vanhala
puh. 020 615 7625 eila.vanhala@kouvola.fi

Johanna Partanen
puh. 020 615 8248
johanna.partanen@kouvola.fi

Heidi Haapiainen (lapset ja nuoret), puh. 020 615 6374
heidi haapiainen@kouvola.fi

Lisätietoja Kouvolan liikuntaneuvonnasta tästä


Liikuntaneuvoja 

Yhteydenotto Liikuntapalvelukoordinaattori
Siiri Kinnunen
puh. 044 767 6641
siiri.kinnunen@pyhtaa.fi 

Liikuntaneuvoja puh. 050 5354199  
Lisätietoja Pyhtään liikuntaneuvonnasta tästä